İleri Teknolojiler Sempozyumu (IATS'2017)

Sevgili meslektaşlarım,

    Organizasyon komitesi adına, 8. Uluslararası Gelişmiş Teknolojiler Sempozyumunun (IATS'17) 19-22 Ekim 2017 tarihleri ​​arasında Elazığ Fırat Üniversitesi'nde gerçekleştirileceğini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. IATS'17, araştırmacılar için en son araştırma bulgularını sunmak ve ortaya çıkan teknolojileri ve yenilikçi ve ileri mühendislik uygulamalarında yönergeleri tanımlamak için ideal bir akademik platform sağlar.

    Konferans, yenilikçi ve ileri mühendislik uygulamalarının tüm yönleriyle ilgili deneyimlerini ve araştırma sonuçlarını paylaşmak ve paylaşmak için önde gelen akademik bilimadamları, araştırmacılar ve araştırmacı akademisyenleri bir araya getirmeyi amaçlıyor. Aynı zamanda bilim insanları, mühendisler ve uygulayıcılar için en yeni araştırma sonuçlarını, fikirlerini, gelişmelerini ve ileri teknolojilerin tüm alanlarındaki uygulamalarını sunmak için önde gelen disiplinler arası bir forum da sunmaktadır. Konferans, dünyanın dört bir yanından ilgi alanı olan önde gelen akademik bilimcileri, araştırmacıları ve akademisyenleri bir araya getirecek.

    Program, uluslararası alanda tanınan bir dizi uzman tarafından davet edilen sunumları içeren paralel ve paralel sözlü oturumları bir araya getirir ve hem sözlü hem de poster sunumları içerecektir. Kabul edilen özetler Bilimsel Komite'nin tavsiyeleri doğrultusunda sözlü ve poster sunumlara ayrılır.

    Unutulmamalı bir konferans olacağı için 19 - 22 Ekim 2017 tarihleri ​​arasında TÜRKİYE Elazığ'da bize katılmayı umuyoruz.

Saygılarımla,

Niyazi ÖZDEMİR

Konferans Başkanı